Akce
Přihlášení
Hledat
Online uživatelé
Žádný uživatel není přihlášen
Facebook
Home Aktuality Informace k odjezdu na tábor
Informace k odjezdu na tábor PDF Tisk
Hodnocení uživatelů: / 0
NejhoršíNejlepší 
Napsal uživatel Helenka   
Středa, 01 Červenec 2015 18:43
  1. Prohlášení rodičů, tzv. bezinfekčnost (nutno odevzdat společně s kartičkou zdravotní pojišťovny při nástupu na tábor, datum podpisu nesmí být starší jednoho dne).
  2. Mapu, jak se dostat na tábor (můžete děti přivézt/odvézt, nebo třeba jen odvézt, ale je nutno tuto informaci dopředu sdělit - ústně, sms, na přihlášce).
  3. Pokyny k hromadnému odjezdu z Bojkovic.
  4. Seznam věcí na tábor (seznam je sice orientační, ale druhy a počty věcí jsou ověřeny léty, nepodceňujte dostatek teplého oblečení, prosím, mobil nedávat, stejně v táboře není signál).

Prosím dodržujte zákaz mobilních telefonů a dovozu potravin či pochutin.

I letos je zakázán dovoz cukrovinek a pochutin na tábor. Prosím, nebalte dětem cukrovinky, pochutiny ani jídlo! Již v neděli bude oběd a další jídla! Bohužel, bylo nutné zavést toto přísné pravidlo, jakékoli nalezené sladkosti budou okamžitě zabaveny! Děkuji za pochopení a dodržování omezení. Nebojte se, děti v rámci programu i jídelníčku dostávají sladké i sladkosti, takže živořit nebudou :)

Návštěvní den nebude. Ale je možné na tábor zaslat dopis, pohled.

Adresa: Letní tábor Duha Světlov

763 24 Vlachovice

V případě jakýchkoli nejasností či dotazů volejte, pište, mailujte. Ráda pomůžu. Připomínám, že doplatek poplatku za tábor (číslo účtu: 5631489001/5500 - variabilní symbol je rodné číslo dítěte) bylo nutné uhradit do 30.6, kdo tak neučinil, ať se co nejrychleji polepší!

Upozorňuji, že některé pojišťovny přispívají i letos na letní tábory (více např. na www.adam.cz). Pokud chcete využít této možnosti, rádi Vám vystavíme doklad o zaplacení.

S pozdravem a s přáním krásných prázdnin

Helena Špiritová
Tel: 774 269 188
Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript
Duha Světlov Bojkovice
www.duha-svetlov-bojkovice.cz
Komentářů
Hledat
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!